info@conceptdanismanlik.com
0 (216) 494 09 00

Ev Arayanlara Yeni Fırsatlar Dumankaya'da..!

Ev Arayanlara Yeni Fırsatlar Dumankaya'da..!

Mayıs Ayına Özel Dumankaya'daki Bu Sıcak Kampanya İçinizi Isıtacak..!

Dumankaya, Mayıs ayına özel ayrıcalıklı “Esnek Kampanya" fırsatları ile Ritim İstanbul, Dumankaya Flex Office, Dumankaya Mozaik, hi-Fit de yatırımcılarına çok cazip fırsatlar sunuyor. Bu fiyatlarda 0 faiz ve ekstra indirimler mevcut olup,  ev sahibi olmak isteyenlere "Mayıs kampanyası" ile hayalleri gerçekleştiriyor.

Ritim İstanbul'da Yazın Keyfini Çıkarın..!

Bu özel kampanya'da; Yüksek kaliteli bir yaşamın sunulduğu, mükemmel bir yatırım fırsatı da gerçekleştirebileceğiniz dairelere sahip olmak artık zor değil. Ritim İstanbul projesinde bu ideal konutlara sahip olmak isteyenler, 0 faiz veya %12 indirim ile ve %5 indirim yapılacak olan Mayıs ayına özel fırsatlarla evlerinin sahibi olabilecekler. Bu fırsatlar içerisinde; 3+1 daireler 850.000 TL'den 710.600 TL'ye düşerken; Home Office, 4+1 dubleks, 5+1, 3+1, 2+1 gibi ideal daireler de 813.000 TL'den 679.668 TL'ye düşüyor. Ayrıca bu konutlara sahip olanlar, Açık Hava AVM, Adalar'ın güzel manzarası, yakın çevredeki Metro ile ayrıcalıklı bir hayat yaşamış olacaklar. Teslimat, Mayıs 2016'da Ritim İstanbul'da.

Ferah Bir Yaşam Fırsatı..!

İstanbul Sancaktepe'de; yükselen Dumankaya Mozaik projesi, yüzde 70'ini kapsayan yeşil alanlarıyla, çok fazla kat olmayan binaları, geniş evleri, 4 farklı dekorasyon seçeneği ile güzel bir yaşam sunuyor. 0 faiz veya %12 indirim ile ve %5 indirim yapılacak olan Mayıs ayına özel fırsatlarla, 3+1 konutlara 595.000 TL yerine 497.420 TL, 2+1 dairelere ise 466.000 TL yerine 389.576 TL'ye sahip olunabilecek.

Dumankaya Flex ile Modern bir Çalışma Ortamı... 

Flex Office Bahçeşehir, iş hayatını ev konforuyla buluşturuyor.  Bahçeşehir'de metroya yakın bu projede, ofis hizmetleri kapsamında anlaşmalı kurumlar ile tercümanlık, marka tescil, web, hukuk ve muhasebe gibi danışmanlık hizmetleri bulunurken toplantı odaları, lobi hizmetleri ve arşiv alanları gibi destek hizmetlerini de vermektedir. 2+1, 1+1  stüdyo ve ofis seçenekleriyle de, ev sahiplerine değişik ayrıcalıklar sunmaktadır..

Hi-Fit ile Sağlıklı Yaşamın Tadına Varın..!

Spor yapmayı seven, kendini geliştirmeye ihtiyaç duyan, fit kalmaya özen gösterenlere yönelik çok güzel bir proje olan hi-Fit'te, daire sahibi olmak artık çok kolay.Hi-Fit projesinde ev sahibi olmak isteyenler; 0 faiz veya %12 indirim ile ve %5 indirim yapılacak olan Mayıs ayına özel fırsatlarla konut sahibi olabilecekler.

Bu özel kampanya ile ilgili olarak 444 7 222 numaralı telefondan veya dumankaya.com'dan detaylı bilgiye ulaşılabilirsiniz.

 

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin